U TŘÍ PŠTROSŮ - Hotel & restaurace v srdci Prahy

Hotel U Tří PštrosůSoučasnost. Vybavení hotelu, pokojů a nabízené služby

Hotel se nachází v samém centru města, přímo u paty významné české památky, Karlova mostu. Pyšní se bohatou historií a sám svým interiérem i zevnějškem dává návštěvníkům možnost načerpat historickou atmosféru Malé Strany, vyhledávané pražské čtvrti.

Číst dále

Hotelová restauraceZ široké nabídky jídel a nápojů si jistě vyberete

Restaurace, situovaná v přízemí hotelu U Tří Pštrosů, nabízí velký výběr jídel a nápojů v příjemném prostředí historické budovy. Disponuje také zahrádkou s příjemným posezením v jarních a letních měsících. Vždy usměvavý personál se těší na Vaší návštěvu.

Číst dále

Historie hoteluHotel U Tří Pštrosů má velmi bohatou historii sahající až do roku 1855

Dům byl vystavěn v r. 1597, i když zde snad už ve středověku stávala hospoda, kterou měl párkrát navštívit sám Karel IV., když sledoval stavbu kamenného mostu. Původní budova stála na pilíři dřívějšího Juditina mostu, který byl zničen povodní.

Číst dále

Okolí hoteluHotel stojí několik metrů od Karlova mostu

Mezi nejoblíbenější pražské památky patří: Karlův most, Pražský hrad a Staroměstské náměstí.

Číst dále

Recenze hostůCeníme si názorů hostů, jenž nám dovolují udržovat vysoký standard služeb

Hotel po celou svojí novodobou historii dbá o svou pověst. Budeme proto velmi rádi, pokud nám po odjezdu zanecháte recenzi, která nám umožní ještě lépe vycházet vstříc hostům a také třeba usnadní rozhodování budoucím návštěvníkům. Nejpřínosnější recenze odměňujeme!

Číst dále